OstuabiKäesolevad lepingutingimused kehtivad Annraam OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga www.EheEesti.ee

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Toodete lisamine ostukorvi

Kui olete sobiva toote leidnud, klõpsake toote juures olevale pildile ja seejärel  valige sobiv suurus,samuti tükkide arv ja vajutage nuppu "lisa ostukorvi". Peale ostu sisestamist avaneb kogu ostukorvi sisu. Seal saate veel kontrollida koguseid, hindu ja kui on, siis sisestada siia ka allahindluskupongi kood.

Kui kõik sobib, siis vajutage nuppu “mine ostma”.

Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääte oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus.

Selleks tuleb täita Tellija isikliku info kaart.

Isikliku info kaardil tuleb täita kõik väljad. Kui tellite kauba firmale, siis täitke lahtrid tellitava firma andmetega. Mida täpsem info kaardil on, seda kindlam, et pakk kindlasti Teieni jõuab!

Kui soovite tellimuse eest tasuda ülekandega, vajutage linnuke lahtrisse “soovin arvet”. Peale seda saadetakse tellimuse kinnitus Teie e-posti aadressile. See tuleks tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Tellimus jõustub alles peale tellimuse tasumist.

Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus kustutatakse.

Kauba eest tasumine

Kauba eest saab tasuda kas Swedpanga või Ühispanga pangalingi kaudu, või ülekandega OÜ Annraam arveldusarvele

EE612 200 2210 3982 9675

Swedpangas ja

EE321 010 2200 8094 7018

SEB pangas.

Kaupade eest, mis valmivad Teie tellimuse järgi, tuleb tasuda kahes osas - 50% kauba hinnast tellimisel ja 50% kauba kättesaamisel.

 Kauba kättetoimetamine

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 3-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist.

Kauba kättesaamiseks on kaks võimalust:Eesti Posti kullerteenus ELS Pluss – hind 10. Selle teenusega toimetatakse kaup Teieni üle Eesti E-R kell 8.00-20.00 ja laupäeviti kell 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg.

SmartPOST pakiautomaat - hind 3.90. Pakk saabub tellimuse kinnitamisel Teie poolt valitud pakiautomaadi asukohta. SmartPost pakiautomaatide asukohad leiate siit. Teile saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum ja e-kiri uksekoodiga, mille alusel te kauba pakiautomaadist kätte saate. 

NB! Kui tellimus ületab 150 € on postikulu tasuta!

Postitustasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Reeglina jõuab kaup kohale 3-5 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun  kiri aadressile info@eheeesti.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@eheeesti.ee.

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada aadressil info@eheeesti.ee.

Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.


Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

Annraam OÜ
Reg.nr 11465630
Aadress: Kesktee 22-2
Tallinn 12112
Mailiaadress: info@eheeesti.ee